Sakiet paldies saviem komandas biedriem –arhitektiem, projektētājiem, būvkonstruktoriem, ģeotehniķiem,ceļiniekiem, enerģētiķiem, būvmateriālu ražotājiem, tiltu, ēku būvētājiem, būvuzraugiem – jebkuram, kas kaut kādā veidā saistīts ar būvindustriju un pelnījis atzinību. Piesakiet kolēģus un sadarbības partnerus valstī augstākajam nozares apbalvojumam Būvindustrijas lielajai balvai – Pamatakmenim.

Aleksandrs Švaikovs, BIDA:

“Būvniecības nozarē svarīgi ir pilnveidoties, tāpēc Būvindustrijas lielā balva ir par tiem cilvēkiem, kas spēj pilnveidot savu darbu un radīt vēl drošāku un sakārtotāku vidi.”

Aivars Brambis, LSGŪTIS

“Būvindustrijas lielā balva ir mūsu iespēja godināt izcilākos nozares profesionāļus – arhitektus un inženierus.”

 

Arturs Lešinskis, RTU, LLU

“Ikdienas steigā nāk objekts pēc objekta, izaicinājums pēc izaicinājuma un nav bieži tie brīži, kad pasakām paldies. Tad sumināsim tos, kuri šajā sarežģītajā laikā ir pelnījuši atzinību!”

 

Armands Ābele, A.Ābeles inženieru birojs

“Kurš gan cits – ja ne mans kolēģis!”. Tikai jūs, kas ikdienā esat līdzās spējīgākajiem, gudrākajiem un neatlaidīgākajiem inženieriem, spējat tos pilnībā novērtēt un droši virziet un celiet gaismā šos inženierspēkus!”

Juris Skujāns, LLU

“Šāds apbalvojums dod lielisku priekšstatu par mūsu būvindustrijas ikgadēju attīstību un jauniem sasniegumiem.”

 

Mārtiņš Vilnītis, RTU

“Dažreiz pateikt “Paldies!” ir tik grūti, un, šķiet, ka arī šis gadījums nav izņēmums. Tomēr atcerēsimies, – ja to neizdarīšu es, tad ļoti iespējams, ka cilvēks, kuram vēlamies izteikt savu atzinību, tā arī nekad nesaņems būvindustrijas novērtējumu un gandarījumu par paveikto.“

 Līdz 15. septembrim piesakiet augstajam apbalvojumam Būvindustrijas lielā balva gan seniorus, gan praktizējošus kolēģus un sadarbības partnerus, kā arī studentus. Vairāk informācijas – https://lielabalva.lv/balva/#nolikums Balvas pasniegšanu organizē Latvijas būvinženieru savienība un žurnāla Būvinženieris. Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva galvenais partneris: Knauf, sadarbības partneri: Bauroc, Peri, Paroc, CMB, Velux, ThermoWhite, atbalstītāji: RERE Grupa, Sakret, Ramirent, Firma L4, mediju partneri: Būvinženieris, buvbaze.lv; buvlaukums.lv; abc.lv, building.lv, Laiks mājai. 

 

 

 

Comments are closed.