Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva desmitajā jubilejā 2022. gada rudenī iznāks grāmata Būvindustrijas lielā balva. Pamatakmens par valstī augstāko nozares apbalvojumu Pamatakmeni saņēmušajiem profesionāļiem: senioriem un pašlaik nozarē strādājošajiem arhitektiem un būvinženieriem, informē Mārīte Šperberga, apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva vadītāja.

Katram laureātam atrasts īpašs notikums vai notikumu virkne, kur izpaužas viņa profesionālisms. Grāmata ir netradicionāls skatījums uz katru no šiem augsta līmeņa speciālistiem.

Pamatakmeņu īpašnieki ir saistīti ar uzņēmumiem UPB, Inženierbūve, Merks, RERE būve, Kurbada tilti, Tilts, Būvalts R, LNK Industries, Igate būve, Arhitektoniskās izpētes grupaRK Metāls, Vimbas MF, CMB, Mailītis Arhitekti, DJA, Norma S, Konvents, Latvijas tilti, Ceļuprojekts, Būvuzņēmums Restaurators, 8. CBR, Graf X, Zenico, Aqua-Brambis, IG Kurbads, Lafivents, Energoremonts Rīga, Jēkabpils PMKVelve, kā arī ar Rīgas Tehnisko universitāti un Latvijas Lauksaimniecības universitāti.  Šie profesionāļi ir nozares pamatakmeņi.

Personālijas var atrast https://lielabalva.lv/laureati/

Par līdz šim augsto apbalvojumu saņēmušajiem teksti un maketi grāmatai jau sagatavoti, atliek vien pievienot 2021.gada un 2022.gada laureātus – Pamatakmeņu saņēmējus. Grāmatas māksliniece ir Katrīna Vasiļevska, autore Mārīte Šperberga.

Grāmata nebūs pārdošanā, bet to iespējams pasūtīt jau tagad.

Vairāk informācijas: e-pasts lielabalva@gmail.com vai tālrunis 29468382

Comments are closed.