Vērtētāji uz savu pirmo sēdi LBS birojā sanāca 15. augusta pēcpusdienā. Turpmākās dienas krietns darbs. Visi nominētie, kas izvirzīti no biedrībām, asociācijām, uzņēmumiem un saņēmuši  sadarbības partneru ieteikumus un atbalstu ir pelnījuši atzinību un apbalvojumus. Vērtētāji tikai lems kādu balvu katram piešķirt. Un tas tik un tā šķiet grūti, jo visi ir izcili. Izcili katrs savā jomā. Šogad Būvindustrijas lielās balvas pretendentu vērtētāju statusā ir 43 profesionāļi, eksperti.

Balvai izvirzīti 22 nominētie. 12 no viņiem saņems Lielo balvu  – Pamatakmeni. Taču arī visi pārējie, kā jau katru gadu ierasts tiks pie īpašām balvām un atzinības.

Kam kas tiks piešķirts kategorijās “Mūža ieguldījums būvindustrija” un “Gada inženieris/arhitekts” un nominācijā “Gada students” uzzināsim 27. septembrī apbalvojuma “Būvindustrijas lielā balva” ceremonijā VEF kultūras pilī.

Tieši tad iznāks grāmata “Pamatakmens. Būvindustrijas lielā balva”, kurā tik iekļauti arī šā gada “Pamatakmens” saņēmēji.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva galvenais partneris: Knauf, sadarbības partneri: Bauroc, CMB, Kingspan, ThermoWhite, atbalstītāji: RERE Grupa, Peri, Sakret, Ramirent Baltic Rīgas filiāle, Firma L4, Valsts nekustamie īpašumi, mediju partneri: Būvinženieris, buvbaze.lv; buvlaukums.lv; abc.lv, building.lv, Laiks mājai.

 

Comments are closed.