Šogad desmitā reize. Divpadsmit Pamatakmeņi. Starp tūkstošiem Latvijas inženieru un arhitektu šajos desmit gados Pamatakmeņus būs saņēmuši 120. Teju tikpat līdz šim saņēmuši arī Atzinības rakstus un speciālās balvas. Labākie no labākajiem, profesionālākie, erudītākie. Tie, kuriem darbavietas, nevalstiskās organizācijas un sadarbības partneri vēlas pateikties valsts mērogā. Par lojalitāti profesijai, uzticamību, par nepārtrauktu mācīšanos, par aizrautību un citu iedvesmošanu.

Lielais “Paldies!” izskanēs arī šogad 27. septembrī VEF kultūras pilī apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva ceremonijā.

SIA RERE GRUPA projektu direktors, pilnsabiedrības BERERIX projektu direktora vietnieks, Būvindustrijas lielās balvas laureāts, Gada projektu vadītājs 2021 Arvis Mūrnieks atzīst, ka novērtējums par labi padarītu darbu vienmēr ir patīkams un vajadzīgs, gan lai pateiktos par ieguldījumu, gan lai motivētu speciālistus turpināt strādāt ar tādu pašu degsmi, interesi un profesionalitāti. “Šāds pagodinājums motivē censties kļūt vēl profesionālākiem. Būvniecības nozare it īpaši vadības un speciālistu līmenī ir sarežģīta. Tā ir liela slodze un atbildība, kas ilgstošā laika posmā nogurdina. Atzinība dod papildus enerģiju virzīties uz priekšu un sasniegt jaunus mērķus!”, saka Arvis Mūrnieks.

Savukārt LLU VBF Arhitektūras un būvniecības katedras vieslektors, SIA Vimbas MF valdes loceklis, Gada inženieris 2018 Mārtiņš Fībigs piebilst: “Mīlestība pret savu darbu un profesiju iedvesmo pārējos un rāda labu piemēru kā rast risinājumu pat šķietami bezcerīgās situācijās, sadarbojoties un sniedzot padomu grūtos brīžos. Ne vienmēr sakām paldies saviem tuvākajiem kolēģiem, tādēļ pieteikšana balvai ir sirsnīgs veids, kā parādīt savējos starp citiem profesionāļiem.”

Šis nozares lielais notikums iespējams vien ar partneru atbalstu. Apbalvojuma ilggadējo atbalstītāju vidū ir SIA Ramirent Baltic. Tā nomas direktors Raimonds Henks saka: “Atzinība ir viens no faktoriem, kas motivē mūs jauniem sasniegumiem un rada vēlmi darīt savu darbu vēl labāk, tāpēc atbalstīt balvu, kas motivē un veicina jaunus sasniegumus nozarē, kurā mēs paši strādājam, ir ļoti svarīgi. Būvindustrijas lielā balva ir arī atzinība par ievērojamu progresu, ko persona sasniegusi savā karjerā vai kādā noteiktā projektā. Progress vai pozitīvas izmaiņas ir tas, ko mēs gribam redzēt atkal un atkal.”

Savukārt SIA Bauroc valdes priekšsēdētājs Māris Cimmermanis uzskata: “Apbalvojums Būvindustrijas lielā balva ir būvindustrijas nozares atskaites punkts tam, kas ir paveikts. Tā ir iespēja pateikt “Paldies!” un iespēja izrādīt atzinību un cieņu nozares speciālistiem. Svarīgi, lai ikviena komandas dalībnieka darbs tiek pamanīts un novērtēts, neatkarīgi vai tas paveikts mūža garumā vai kādā no būvniecības projektiem. Apbalvojums ir kā “ceļa maize” topošajiem speciālistiem, kuri savu pienesumu nozarei dos vēl tikai nākotnē. Esam patiesi pagodināti būt par daļu no apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva jau vairāku gadu garumā un arī šogad, apbalvojuma jubilejas gadā.”

“Visi apzinās, ka būves ir cilvēka darinātas, tās neaug kā sēnes un to ilgtspējība sniedzās nākamajās paaudzes. Ne tikai rudens izgrezno Latviju. Būvindustrijas lielā balva ir unikālas rīks, pasākums un iespēja saprast, pateikties un veidot tagadni un nākotni. Tas vienkārši ir lieliski zināt un izcelt cēlājus – labākos būvniecības nozarē. Tā mēs katrs būvējam Latviju sev un visiem kopā – skaistāku, labāku, emocionālu un unikālu,” atzīst SIA Knauf tehniskais vadītājs, Knauf akadēmijas vadītājs, Knauf Austrumeiropas PK, akustikas un sausās būves eksperts Andris Veinbergs.

Inženierus un arhitektus apbalvojumam var pieteikt līdz 8. augustam. Skatiet nolikumu www.lielabalva.lv, bet pats būtiskākais – obligāta prasība ir balvai pieteiktā speciālista foto un 2- 3  foto no būvēm, ar kurām saistīts speciālists. Tām jābūt kvalitatīvām, lai var izmantot drukai, jo septembrī iznāks grāmata Pamatakmens. Būvindustrijas lielā balva, kurā lasītāji atradīs arī 2022. gada Būvindustrijas lielās balvas laureātus.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva 2022 galvenais partneris SIA Knauf,
sadarbības partneri
 – SIA Bauroc, SIA CMB, SIA Thermowhite BalticKingspan Insolution OÜ Latvija,
atbalstītāji
 – SIA Sakret, SIA RERE Grupa, Ramirent Baltic AS Rīgas filiāle, SIA Peri, SIA Firma L4, VAS Valsts nekustamie īpašumi,
mediju partneri
 – žurnāls BūvinženierisAbc.lvArchidea.lvBuilding.lvBuvBaze.lvLaiks Mājai.

Vairāk informācijas: lielabalva@gmail.com, tālrunis: 29468283 (Mārīte Šperberga). www.lielabalva.lv

Comments are closed.