Būvindustrijas lielās balvas vērtētāju un pretendentu tikšanās šogad divas dienas notiek attālināti. Pirmajā dienā – 27.septembrī – ar 49 vērtētājiem attālināti tikās gan Pamatakmenim, gan titulam Gada students nominētie.

Savu veikumu vērtētājiem interneta tiešsaistē prezentēja Matīss Keivs, Aigars Rašmanis, Liene Adumāne–Vāvere, Andris Miezis, Didzis Žīgurs, Matīss Pastars, Arnis Minikovičs, Mihails Murāns, Māris Sīmanis, Arvis Mūrnieks, Mareks Petrovskis un Didzis Lipšāns.

Vēl dažas dienas ikviens var atbalstīt nominantus interneta balsojumā, lai noteiktu sabiedrības simpātiju balvas saņēmējus katrā nominācijā. Balsot var vienreiz dienā līdz 30.septembra pulksten 18 vietnē https://lielabalva.lv/balsosana/ .

Arī šogad vairākiem pretendentiem pieteikums Būvindustrijas lielajai balvai bija pārsteigums, jo komandas biedri nebija iepriekš atklājuši, ka pieteikti apbalvojumam. Paldies nominētajiem par atklātību, aprakstot sarežģītas situācijas darbā, piemēram, “jūtos kā izlūks’’, ‘’jāpieņem lēmums, jāriskē – ja nespētu, jāmūk projām, būvlaukumā tad nav, ko darīt”, “sāp birokrātija un likumdošanas šķēršļi’’, ‘’jāmeklē zelta vidusceļš”, “piedāvātie risinājumi neatbilst reālajai situācijai”.

Te daži pieteicēju iesniegtie raksturojumi nominētajiem kolēģiem un partneriem:

Nekad no viņa nedzird – to nevar izdarīt!;

Azartisks, principiāls kolēģis;

Piemīt izcilas zināšanas, prasme risināt krīzes situācijas, sabalansēt pasūtītāja vajadzības un sarežģīto objekta vidi;

Izceļas ar vēlmi strādāt ar inovatīviem risinājumiem;

Prot pateikt – nē, ir jāpārbūvē!, kad kāds lūdz pievērt acis uz neveiksmīgi izbūvētu cauruļvadu;

Viņa rakstura īpašības – mierīgums, nosvērtība, spēja formulēt savu viedokli skaidri un nepārprotami – uzlabo sadarbību ar pasūtītājiem;

Ar viņu ir viegli strādāt gan kolēģiem, gan sadarbības partneriem;

Viņš ir no tiem speciālistiem, kas ne tikai vada un deleģē uzdevumus, bet atbalsta un skaidro, meklē piemērotākos atrisinājumus, iedziļinās un izprot situāciju;

Viņš nav kunkstētājs vai bubinātājs, bet meklē un atrod risinājumus, daudz dara pats, reizumis uzņemoties lielāku pienākumu nastu.

Kuri saņems Pamatakmeni pēc vērtētāju balsojuma, uzzināsim apbalvošanas ceremonijā 13.oktobrī VEF kultūras pilī.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva galvenais partneris ir Knauf, sadarbības partneri – Bauroc, Peri, Paroc, CMB, Velux, ThermoWhite, atbalstītāji – RERE Grupa, Sakret, Ramirent, Firma L4. Mediju partneri: Būvinženieris, buvbaze.lv, buvlaukums.lv, abc.lv, building.lv, Laiks mājai.

 

 

Comments are closed.