Latvijas Būvinženieru savienība un žurnāls “Būvinženieris” sadarbībā ar Ekonomikas ministriju un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, un citām būvindustrijas nevalstiskajām organizācijām turpina vērienīgo Latvijas mēroga apbalvojuma „Būvindustrijas lielā balva” pasniegšanu.

Uzņēmumi, nevalstiskās organizācijas, publiskās pārvaldes institūcijas un privātpersonas līdz 2022. gada 8. augustam tiek aicināti izvirzīt pretendentus valstī augstākajam nozares apbalvojumam “Būvindustrijas lielā balva 2022”.

Balvas “Pamatakmens” pasniegšanas ceremonijas ideja balstīta visu būvindustriju apvienojošā, nekomerciālā, nozares nevalstisko organizāciju rīkotā pasākumā ar mērķi izcelt CILVĒKU: arhitektu, būvinženieri, būvkonstruktoru, zinātnieku, būvmateriālu ražotāju un citus nozares ļaudis, bez kuru līdzdalības un prasmēm nav iespējama nevienas būves tapšana.

Pretendentus balvai var  pieteikt divās kategorijās: „Mūža ieguldījums būvindustrijā” un „Gada inženieris/arhitekts”, kas iekļauj nominācijas “Gada inženieris”, “Gada arhitekts”, “Gada jaunais arhitekts”, “Gada jaunais inženieris”, “Gada tehnologs”, “Gada projekta vadītājs”, “Gada būvdarbu vadītājs”, “Gada būvuzraugs” u.c.

Augstskolas var izvirzīt izcilākos studentus titulam “Gada students 2022”.

Šis ir īpašs laiks. Procesi notiek pandēmijas apstākļos. Taču būvindustrijas  ļaudis turpina strādāt, tāpēc īpaši svarīgi pateikt “Paldies!” atbildīgākajiem, lojālākajiem un profesionālākajiem nozares speciālistiem.

Šogad jau desmito reizi Būvindustrijas lielās balvas ceremonijā sumināsim nozares labākos speciālistus. Neskatoties uz Covid 19 izraisītajiem un dažādiem valdības noteiktajiem ierobežojumiem, kā arī ar pandēmiju saistītajiem šķēršļiem profesionālo prasmju parādīšanā, būvindustrija un tās profesionāļi ir daudz paveikuši, lai mēs ar viņiem un viņu veikumu varētu lepoties. Būvindustrijas lielās balvas pasniegšanas ceremonijā mēs varam pateikties mūsu labākajiem inženieriem un arhitektiem gan par paveikto mūža garumā, gan arī par nozīmīgu ieguldījumu un sasniegumiem gada vai divu garumā. Kompetenta būvspeciālistu vērtētāju komisija lems, lai balvas saņem paši labākie un lai tās ir motivācija balvu saņēmējiem un mums visiem sasniegt arvien jaunas virsotnes Latvijas būvniecībā. Paldies visām organizācijām un kolektīviem, kas motivē un atbalsta savus labākos darbiniekus, kā arī  palīdz mums noorganizēt šo nozares cilvēkiem un visai sabiedrībai tik nozīmīgo ceremoniju,” saka Latvijas Būvinženieru savienības valdes priekšsēdētājs Raimonds Eizenšmits.

„Būvindustrijas lielā balva 2022” laureātu apbalvošanas ceremonija notiks šā gada 27. septembrī VEF kultūras pilī, ja vien to pieļaus valstī noteiktie pulcēšanās noteikumi.

Būvindustrijas lielās balvas ceremoniju organizē Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar citām būvindustrijas profesionālajām nevalstiskajām organizācijām.

„Būvindustrijas lielā balva 2022” notiek pateicoties galvenajam partnerim SIA “Knauf”, sadarbības partneriem: SIA “Bauroc”, OU “Kingspan Insulation”, SIA “ThermoWhite”,  atbalstītājiem: SIA “RERE GRUPA”, SIA “SAKRET”, Ramirent Baltic AS Rīgas filiāle, SIA “PERI”, SIA “Firma L4”, VAS “Valsts nekustamie īpašumi”,  kā arī mediju partneriem: “Būvinženieris”, būvlaukums.lv, buvbaze.lv, abc.lv, building.lv, “Laiks Mājai”.

Comments are closed.