Latvijas Būvinženieru savienība un Žurnāls “Būvinženieris” sadarbībā ar Ekonomikas ministriju un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, un citām būvindustrijas nevalstiskajām organizācijām turpina vērienīgo Latvijas mēroga apbalvojuma „Būvindustrijas lielā balva” pasniegšanu.

Uzņēmumi, nevalstiskās organizācijas, publiskās pārvaldes institūcijas un privātpersonas līdz 2021. gada 15. septembrim tiek aicināti izvirzīt pretendentus valstī augstākajam nozares apbalvojumam “Būvindustrijas lielā balva 2021”.

Balvas “Pamatakmens” pasniegšanas ceremonijas ideja balstīta visu būvindustriju apvienojošā, nekomerciālā, nozares nevalstisko organizāciju rīkotā pasākumā ar mērķi izcelt CILVĒKU: arhitektu, būvinženieri, būvkonstruktoru, zinātnieku, būvmateriālu ražotāju un citus nozares ļaudis, bez kuru līdzdalības un prasmēm nav iespējama nevienas būves tapšana.

Pretendentus balvai var  pieteikt divās kategorijās: „Mūža ieguldījums būvindustrijā” un „Gada inženieris/arhitekts”, kas iekļauj nominācijas “Gada inženieris”, “Gada arhitekts”, “Gada jaunais arhitekts”, “Gada jaunais inženieris”, “Gada tehnologs”, “Gada projekta vadītājs”, “Gada būvdarbu vadītājs”, “Gada būvuzraugs” u.c.

Augstskolas var izvirzīt izcilākos studentus titulam “Gada students 2021”.

Šis ir īpašs laiks. Procesi notiek pandēmijas apstākļos. Taču būvindustrijas  ļaudis turpina strādāt, tāpēc īpaši svarīgi pateikt “Paldies!” atbildīgākajiem, lojālākajiem un profesionālākajiem nozares speciālistiem.

Neskatoties uz dažādiem valdības noteiktajiem ierobežojumiem un ar tiem saistītajiem šķēršļiem profesionālo prasmju īstenošanā, droši varam teikt, ka būvindustrija un tās profesionāļi arī šogad ir atstājuši nozīmīgas pēdas mūsu būvkulturā. Būvindustrijas lielās balvas pasniegšanas ceremonijā paldies sakām mūsu labākajiem inženieriem un arhitektiem gan par paveikto mūža garumā, gan par nozīmīgu ieguldījumu un sasniegumiem viena vai divu gadu garumā. Paldies uzņēmumiem un organizācijām, kas motivējušas un atbalstījušas savus labākos darbiniekus un arī palīdz mums noorganizēt šos nozares cilvēkiem un visai sabiedrībai nozīmīgos svētkus” saka Latvijas Būvinženieru savienības valdes priekšsēdētājs Raimonds Eizenšmits.

„Būvindustrijas lielā balva 2021” laureātu apbalvošanas ceremonija notiks šā gada 13. oktobrī VEF kultūras pilī, ja vien to pieļaus valstī noteiktie pulcēšanās noteikumi.

Būvindustrijas lielās balvas ceremoniju organizē Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar citām būvindustrijas profesionālajām nevalstiskajām organizācijām.

„Būvindustrijas lielā balva 2021” notiek pateicoties galvenajam partnerim: Knauf,  sadarbības partneriem: Bauroc, PERI, PAROC, CMB,  Velux Latvia, atbalstītājiem: RERE grupa, SAKRET, Ramirent, kā arī mediju partneriem: “Būvinženieris”, būvlaukums.lv, buvbaze.lv, abc.lv, building.lv, “Laiks Mājai”.

Comments are closed.