Nozares augstākā apbalvojuma “Būvindustrijas lielā balva” atbalstītāji aicina pieteikt vērtēšanai gan profesionāļu, gan studentu veikumu.

“Mēdz nodalīt privāto dzīvi no darba dzīves. Tas ir saprotami, vajadzīgi un veselīgi. Tomēr, ja mēs savu darbu darām ar patiesu ieinteresētību un aizrautību, tas kļūst par ļoti personīgu dzīves daļu. Atļaušos salīdzināt darbu ar bērnu. Vai var būt kas piepildošāks kā dzirdēt un izjust paldies no bērna par visu, ko esi darījis, devis, kas esi bijis… Tādēļ izmantosim iespēju – pateiksim paldies par paveikto darba dzīvē! Novērtēsim un motivēsim jauniem sasniegumiem tos, kuri darījuši savu darbu no sirds,” aicina Agnese Lāce, arhitektu biroja 12 Līnijas dibinātāja.

“Būvniecība mums, tajā aktīvi iesaistītajiem, ir nebeidzams process: objekti nāk cits pēc cita visu laiku! Tāpēc “Būvindustrijas lielā balva” ir iespēja ikdienas darbos uz mirkli apstāties un atskatīties uz paveikto. Sevi parādīt un citu veikumu apskatīt. Iepazīt profesionāļus, uzklausīt viņu idejas un dalīties pieredzē. Pateikt paldies visiem, kurus ikdienā varbūt nemanām, bet kuru darbs un ieguldījums ļauj nozarei būt visaugstākajā līmenī un īstenot ļoti sarežģītus projektus. Tā kā Latvijas tirgū Paroc darbojas jau kopš 1993.gada, varam droši teikt – esam bijuši klāt visos svarīgākajos objektos un ar katru jaunu izaicinājumu kļuvuši tikai stiprāki un zinošāki. Novēlu nozares profesionāļiem tiekties uz vislabākajiem rezultātiem un izmantot unikālo iespēju iepazīt citu veikumu un pieredzi,” pauž Jānis Naglis, SIA Paroc valdes priekšsēdētājs.

“Cilvēkiem, kuri ir sasnieguši panākumus, piemīt zināma tendence. Jo vairāk viņi sasniedz, jo vēl vairāk viņi vēlas sasniegt un rod iespējas to īstenot. Aicinu visus nozares pārstāvjus pieteikt kolēģus, kuri, jūsuprāt, ir jau sasnieguši nozīmīgus panākumus vai arī ir ceļā uz virsotnēm. Šī ir iespēja pateikties par viņu ieguldījumu un darīt to zināmu citiem!” pārliecināts Kristians Edlers (Christian Edler), Thermowhite GmbH izpilddirektors.

Līdz 15.septembrim piesakiet augstajam apbalvojumam “Būvindustrijas lielā balva” gan studentus, gan jau praktizējošos kolēģus un sadarbības partnerus, kā arī seniorus. Vairāk informācijas https://lielabalva.lv/balva/#nolikums .

‘’Būvindustrijas lielā balva 2020” notiek, pateicoties galvenajam partnerim Bauroc, sadarbības partneriem Knauf, PERI, Paroc, ThermoWhite, Primekss, CMB, atbalstītājiem: RERE grupa, Sakret, Ramirent, Velux Latvia, kā arī mediju partneriem – žurnālam Būvinženieris, būvlaukums.lv, buvbaze.lv, abc.lv, building.lv, Laiks Mājai.

Comments are closed.