Noslēgusies pretendentu pieteikšana  apbalvojumam “Būvindustrijas lielā balva”. Tie, kas vēlējās pateikt paldies kolēģiem vai sadarbības partneriem par darbu un pieteikuši profesionāļus augstajam apbalvojumam, savu ir paveikuši.

Tagad darbu uzsākuši nozares asociāciju un biedrību deleģēti 46 vērtētāji. Apbalvošanas ceremonijā tiek sumināti pieteiktie kategorijā “Mūža ieguldījums būvindustrijā”. Kuri kategorijā “Gada inženieris/arhitekts” ar papildus nominācijām  “Gada projekta vadītājs”, “Gada būvdarbu vadītājs”, “Gada jaunais inženieris” un “Gada jaunais arhitekts” saņems “Pamatakmeni”? To uzzināsim 14. oktobrī.

Pagājušajā gadā pirmo reizi apbalvojuma pastāvēšanas vēsturē tika piešķirts tituls “Gada students”. To saņēma divi LLU absolventi. Šogad šim augstajam novērtējumam izcilus studentus pieteikušas augstskolas RTU, LLU, RISEBA un būvfirma “Arčers”.

23. un 24.septembrī vērtētāji ar pretendentiem tiekas klātienē. Kamēr vērtētāji izdara savu izvēli, sabiedrība var izdarīt savējo.

Interneta balsojums neietekmē vērtētāju lēmumu, bet ikviens var balsot par pretendentiem, lai palīdzētu noskaidrot, kurš no viņiem iegūs simpātiju balvu.

Balsot var vienreiz dienā līdz 30. septembra plkst.19.00  www.lielabalva.lv/balsosana/.

„Būvindustrijas lielā balva 2020” laureātu apbalvošanas ceremonija notiks šā gada 14.oktobrī  VEF kultūras pilī.

Būvindustrijas lielās balvas ceremoniju organizē Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar citām būvindustrijas profesionālajām nevalstiskajām organizācijām.

“Būvindustrijas lielā balva 2020” notiek, pateicoties galvenajam partnerim bauroc, sadarbības partneriem: Knauf, PERI, Paroc, ThermoWhite, Primekss, CMB, atbalstītājiem: RERE grupa, Sakret, Ramirent, Velux Latvia, Firma L4, kā arī mediju partneriem – žurnālam Būvinženieris, būvlaukums.lv, buvbaze.lv, abc.lv, building.lv, Laiks Mājai.

 

Mārīte Šperberga,

Latvijas Būvinženieru savienības valdes locekle,

apbalvojuma “Būvindustrijas lielā balva” vadītāja

29468382, lielabalva@gmail.com

www.blbs.lv

www.facebook.com/buvinzenierisLBS

www.lielabalva.lv

https://www.instagram.com/lielabalva/

https://twitter.com/LBS_lv

 

Comments are closed.