Apbalvojumam “Būvindustrijas lielā balva” šogad desmit gadi. Jubileja ir nozīmīga, vēl jo vairāk tāpēc, ka apbalvojums visu šo laiku pastāv pateicoties atbalstītājiem. Šogad ceremonija 27. septembrī notiks ar  SIA “Knauf”, SIA “Sakret”, SIA “RERE grupa”, Ramirent Baltic AS Rīgas filiāle, SIA “Peri”, SIA “Firma L4”, SIA “Thermowhite Baltic” un OU “Kingspan Insolution”.

Kārtējā darba grupas sanāksmes zoom platformā tikās apbalvojuma komanda un Latvijas Būvinženieru savienības vadība: LBS valdes priekšsēdētājs Raimonds Eizenšmits, LBS izpilddirektors Ilmārs Leikums, apbalvojuma vadītāja Mārīte Šperberga, apbalvojuma pārstāve darbā ar atbalstītājiem Nelda Elsiņa, apbalvojuma vadītājas asistente Aija Zūle, žurnāla “Būvinženieris” galvenais redaktors Uldis Andersons un žurnāla “Būvinženieris” mākslinieciskā redaktore Vineta Šilberga.

Tika runāts un lemts gan par sadarbību ar partneriem, gan informāciju sociālajos medijos un cita veida publicitāti, kā arī par apbalvojuma sociālo projektu – talku pie tiem, kuriem klājas grūti, bet kuri daudz dara, lai Latvijai atgrieztu kādu teju pazudušu vietu vai ēku.

Jubilejas reizē visi laureāti saņems skaistu dāvanu: grāmatu “Pamatakmens” Būvindustrijas lielā balva”. Tajā 120 “Pamatakmeni“ saņēmušie un 120 izcilas viņu būvētas būves. Citi interesenti grāmatu var pasūtīt jau tagad.

Comments are closed.