Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva organizatori aicina nozares augstskolas aktīvi pieteikt apbalvojumam savus studentus – topošos inženierus –, kuri mācību procesā ir apliecinājuši savu degsmi un aizrautību inženiera profesijas apgūšanā un pelnījuši nozares profesionāļu atzinību.  

Inženierzinātņu studentu labākajiem un interesantākajiem kursa darbiem tiks nodrošināta publicitāte Latvijas Būvinženieru savienības izdotajā žurnālā Būvinženieris, tāpat arī studentiem būs lieliska iespēja iepazīstināt ar sevi žurnāla lasītāju auditoriju plašākās intervijās.

Labākajiem studentiem tiks piešķirtas apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva atbalstītāju naudas un arī simpātiju balvas, kuras pasniegs uzņēmumi Peri, Kingspan Insulation, Kaamos Real Estate un Sakret.

Iepriekš jau ziņojām, ka Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva 2023 ceremonijā šogad paredzēts pasniegt īpašas balvas pieciem topošajiem inženieriem – studentiem.

Apbalvojuma  Būvindustrijas lielā balva 2023 organizatori atgādina, ka pieteikumu iesniegšana 2023. gada apbalvojumam notiek no 10. marta un turpināsies līdz 2023. gada līdz 6. septembrim. Pretendentu tikšanās ar vērtētājiem ir plānota 2023. gada 13. un 14. septembrī.

Svinīgā apbalvojuma ceremonija notiks 3. oktobrī VEF Kultūras pilī.

Apbalvojums visus šos gadus ir pastāvējis, pateicoties mūsu atbalstītājiem un partneriem. Šogad apbalvojuma norises galvenais partneris ir SIA Bauroc, pārējie partneri un atbalstītāji – SIA Knauf, SIA Thermowhite Baltic, OU Kingspan Insulation, SIA Sakret, SIA Ramirent Baltic, SIA Peri, SIA Firma L4, VAS Valsts nekustamie īpašumi un SIA Kaamos Real Estate.

Pretendentus balvai varēs pieteikt divās kategorijās: Mūža ieguldījums būvindustrijā un Gada inženieris/arhitekts, kas ietver nominācijas Gada inženierisGada arhitektsGada jaunais arhitektsGada jaunais inženierisGada tehnologsGada projektu vadītājsGada būvdarbu vadītājsGada būvuzraugs.

Savukārt augstskolas varēs izvirzīt izcilākos studentus titulam Gada students 2023.

 

 

 

 

Comments are closed.