Būvindustrijas lielā balva

Noslēgusies pretendentu pieteikšana Būvindustrijas lielajai balvai. Tie, kas vēlējās pateikt paldies kolēģiem vai sadarbības partneriem par darbu un pieteikuši profesionāļus  augstajam apbalvojumam, savu ir paveikuši. Tagad sāk strādāt vērtētāji. Apbalvošanas ceremonijā tiek sumināti visi pieteiktie kategorijā “Mūža ieguldījums būvindustrijā”. Bet kuri no pieteiktajiem kategorijā “Gada inženieris/arhitekts” ar papildus nominācijām  “Gada projekta vadītājs”, “Gada būvdarbu vadītājs”, “Gada jaunais inženieris” un “Gada jaunais arhitekts” saņems “Pamatakmeni”? To uzzināsim apbalvošanas ceremonijā 3. septembrī.  Bet šobrīd – 13. un 14. augustā vērtētāji ar pretendentiem tiekas klātienē. Kamēr vērtētāji izdara savu izvēli, sabiedrība var izdarīt savējo.

Šogad ceremonijā būs vēl nebijis notikums. Titulu “Gada students” saņems kāds no Rīgas Tehniskās universitātes un Latvijas Lauksaimniecības universitātes izvirzītajiem studentiem. Arī viņus varat atbalstīt interneta balsojumā.

 

Interneta balsojums neietekmē vērtētāju lēmumu, bet ikviens var balsot par pretendentiem, lai palīdzētu noskaidrot, kurš no viņiem iegūs simpātiju balvu. Kategorijā “Gada inženieris/arhitekts” varat balsot par trīs favorītiem, bet kategorijā “Mūža ieguldījums būvindustrijā” un  nominācijā “Gada students” par vienu favorītu.

Balsot varat vienreiz dienā līdz 22. augustam: https://lielabalva.lv/balsosana/

„Būvindustrijas lielā balva 2018”laureātu apbalvošanas ceremonija notiks šā gada 3. septembrī  VEF kultūras pilī, Ropažu ielā 2, Rīgā.

 

Būvindustrijas lielās balvas ceremoniju organizē nevalstiskas organizācijas izdotais žurnāls “Būvinženieris”un Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar citām būvindustrijas profesionālajām nevalstiskajām organizācijām.

 

“Būvindustrijas lielā balva 2019” notiek pateicoties ģenerālsponsoram SIA “BAUROC”, sponsoriem: SIA „KNAUF”, SIA “PERI”, SIA “PAROC”, AS “SKONTO GROUP”,  SIA “M.S. AQUA “ (Thermowhite), SIA “VELUX Latvia”,SIA “STIKLA SERVISS” un atbalstītājiem: SIA “RERE GRUPA”, SIA „SAKRET”, „Ramirent Baltic” AS Rīgas filiāle, SIA “CMB”, SIA “TENAX PANEL”, mediju partneriem: building.lv, abc.lv, būvlaukums.lv, buvbaze.lv, “Būvinženieris”, “Laiks Mājai”.

Comments are closed.