Mezmuiza_Knauf_davinajums1

Pirms vairākiem gadiem apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva komanda partneru mudināta aizsāka sociālo projektu: palīdzēt uzņēmīgiem cilvēkiem, kas paši daudz dara, bet vieniem pašiem strādājot, ieceres īstenojas krietni lēnāk nekā gribētos. 2021. gada 26. maijā apbalvojuma komanda kopā ar partneriem talkoja Ozolaines Mežmuižā, Limbažu tuvumā. Tupinājums šai talkai ir apbalvojuma galvenā partnera Knauf dāvinājums uzņēmīgajam Andrim Djačenko, kurš kopā ar mammu Anitu Djačenko atbrīvo mazo muižu no pamestības laika uzkrātā kultūrslāņa un cenšas Latvijai sagādāt par vienu skaistu un sakoptu vietu vairāk.

Ziemassvētku laikā dāvinājums sasniedza Limbažus un Mežmuižu.

Kas tas bija? Knauf Blue un Knauf Uniflot.

Knauf Blue ir īpaši izturīga daudzfunkcionāla ģipša plāksne ar paaugstinātu ģipša kodola pretestību pret uguns iedarbību (ar stiklšķiedras piedevu) un samazinātu ūdens uzsūci, ar zila kartona pārklājumu. Plākšņu biezumi 12,5 mm un 15 mm.

Šīs plāksnes ir zilā krasā, bet tieši Knauf Blue ir tās, kas iededza zaļo gaismu daudzstāvu koka māju projektiem Latvijā. Konkrētāk – te varam  minēt tā saucamo K2 60 – kapsulācijas metodi, kura nodrošina ar Knauf Blue plāksnēm 2×15 mm, pasargā koku 60 min no aizdegšanās.

Plāksnes tips: DFH2IR atbilstoši LVS EN 520, GKFI atbilstoši DIN 18180.

Knauf Uniflot ir augstākās kvalitātes ģipša špaktele modificēta ar polimēru piedevām, paredzēta izstrādei ar rokām. Šis ir Knauf unikālais produkts, kurš pilnā mērā atbilst apzīmējumam – firmas noslēpums un kuru atpazīst visos pasaules kontinentos.

Tas izskaidro kāpēc Uniflot ražo tikai vienā vietā uz pasaules – Iphofenā Vācijā, pāris simts metru attālumā no galvenā biroja.

Comments are closed.