Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva 2021 laureātu apbalvošanas ceremonija notiks šā gada 13. oktobrī pulksten 18 VEF kultūras pilī.

Jau devīto gadu būvindustrijas biedrību un asociāciju deleģētie 49 eksperti izvērtēja pieteikumus apbalvojumam Būvindustrijas lielā balva kategorijā Mūža ieguldījums būvindustrijā, kategorijā Gada inženieris un Gada arhitekts un nominācijā Gada students. Ar vidējās un jaunākās paaudzes inženieriem un arhitektiem, kā arī studentiem vērtētāji vienmēr tikās klātienē. Šis gads atnāca ar sarunām tiešsaistē. Protams, ka pietrūka klātbūtnes, bet tik un tā tikšanās bija izzinošas. Vērtētājos nominētie kārtējo reizi nostiprināja pārliecību: “Latvijā ir daudz jaudīgu inženieru un arhitektu!” Prieks, ka uzzinām par viņiem, kuri Latvijā radījuši izcilas būves, prieks, ka ar viņiem lepojamies un sakām viņiem “Paldies!” arī publiski.

Par mūža ieguldījumu būvindustrijā šogad tiks godināti visdažādāko jomu speciālisti:

būvinženieris, ilggadējs Latvijas Būvinženieru savienības valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Straume, vairāk kā 300 satiksmes ceļu un tiltu projektu inženieris Raimonds Maslovskis, AS Ceļuprojekts padomes priekšsēdētājs Anatolijs Gulbis,

Latvijas Lauksaimniecības universitātes Būvkonstrukciju katedras asociētais profesors Jānis Kreilis, SIA Glammatehniskais direktors Mihails Glazunovs, SIA Arhitektu birojs Vecumnieks & Bērziņi, līdzīpašnieks, arhitekts Edvīns Vecumnieks, AS LNK Industries būvdarbu vadītājs Aleksandrs Kvaša un SIA Būvuzraugi LV atbildīgais būvuzraugs Aleksandrs Frolovs.

To, kuri pretendenti saņems augstāko apbalvojumu nozarē – Pamatakmeni kategorijā Gada inženieris/arhitekts un kuri bakalauri un maģistri iegūs titulu nominācijā Gada students 2021, uzzināsim ceremonijā!

Būvindustrijas lielās balvas ceremoniju organizē Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar citām profesionālajām nevalstiskajām organizācijām.

 

Comments are closed.